Product was successfully added to your shopping cart.

Kontakti podjetja Grlica d.o.o.

Grlica d.o.o.
Hofbauerjeva 2
3330 Mozirje

Telefon: 083 300 400
E-mail: info@grlica.si

Centrala / Trgovina
083-300-400

Direktor
Tone Grlica
041/634-570
tone.grlica@grlica.si

Poslovodja
Marjana Dobnik
03/839-13-48
041/769-962
marjana.dobnik@grlica.si

Računovodstvo
Vodja računovodstva
Rebeka Mravljak
083-300-409
rebeka.mravljak@grlica.si

Skrbnica za kupce
Valentina Orešnik
valentina.oresnik@grlica.si

Servis
Matej Planovšek
083-300-440
matej.servis@grlica.si

Dejan Matjan
083-300-441
dejan.servis@grlica.si


Skladišče
Primož Čopar
primoz.skladisce@grlica.si

Andrej Holc
andrej.skladisce@grlica.si

Trgovka
Nevenka Krajnc
041/373-597
nevenka.krajnc@grlica.si

Potniki na terenu:

Gorenjska in Ljubljana z okolico
Janez Zacirkovnik
041/628-454
janez.zacirkovnik@grlica.si

Zg. in Sp. Savinjska dolina in Zasavje
Goran Žovlje
031/345-896
goran.zovlje@grlica.si

Pomurje
David Tratnjek
041/383-859
david.tratnjek@grlica.si

Dolenjska, Posavje in Bela krajina
Ivan Geč
041/445-646
ivan.gec@grlica.si

Koroška in Podravje
Maks Matavš
041/384-038
maks.matavs@grlica.si

Primorska
Matjaž Pečar
041/449-419
matjaz.pecar@grlica.si

Pišite nam