Product was successfully added to your shopping cart.

Kontakti podjetja Grlica d.o.o.

Grlica d.o.o.
Hofbauerjeva 2
3330 Mozirje

Telefon: 083 300 400
E-mail: info@grlica.si

Centrala / Trgovina
083-300-400

Direktor
Tone Grlica
041/634-570
tone.grlica@grlica.si

Prokurist
Marjana Dobnik
041/769-962
marjana.dobnik@grlica.si

Računovodstvo
Vodja računovodstva
Rebeka Mravljak
083-300-409
rebeka.mravljak@grlica.si

Saldakonti kupcev
Valentina Orešnik
083-300-408
valentina.oresnik@grlica.si

Servis
Matej Planovšek
083-300-440
matej.servis@grlica.si

Boštjan Jamnikar
083-300-441
bostjan.servis@grlica.si


Skladišče
Primož Čopar
primoz.skladisce@grlica.si

Andrej Holc
083-300-430
andrej.skladisce@grlica.si

Prodaja

Zastopniki na terenu:

Osrednje-slovenska regija (Ljubljana, Kočevje,..)
Janez Zacirkovnik
041/628-454
janez.zacirkovnik@grlica.si

Zg. in Sp. Savinjska dolina
Goran Žovlje
031/345-896
goran.zovlje@grlica.si

Pomurje
Denis Vučak
041/339-537
denis.vucak@grlica.si

Dolenjska, Posavje in Bela krajina
Ivan Geč
041/445-646
ivan.gec@grlica.si

Koroška in Podravje
Maks Matavš
041/384-038
maks.matavs@grlica.si

Primorska in Goriška
Jan Mihelič
041/391-869
jan.mihelic@grlica.si

Zg.in sp. Savinjska ter Šaleška dolina, Celje z okolico, Šentjur, Slovenske Konjice, Laško, Rogaška Slatina, Zasavje
Andrej Regoršek
041/458-360
andrej.regorsek@grlica.si

Gorenjska
Nermin Mulalić
041/449-419
nermin.mulalic@grlica.si

Trgovina Mozirje

Nevenka Krajnc
083-300-450
041/373-597
nevenka.krajnc@grlica.si

Pišite nam